Hakkımızda

Max Assist Yardım ve servis Lti. Şti. sigortacılık sektörüne her alanda farklı çözümler sunmak ve sektörün ihtiyacı olan teknik ve operasyonel karlılığa ivme sağlamak için çok çeşitli ve inovatif projeler üretmek amacıyla yola çıkmış bir organizasyondur. Bu amaçla yola çıkan Mas Assist , tamamen alanında uzman sektör çalışanlarından kurgulanmış bir organizasyon yapısı ile hizmet vermektedir. Sigortacılık sektöründe uzun yıllar Türkiye’de ve Yurtdışında sigorta ve reasürans brokerliği, hukuk, hasar, rücu, aktüerya, saha operasyon, eğitim ve danışmanlık alanlarında görev yapmış uzmanlar; bilgi, beceri ve tecrübeleriyle sektörün her alandaki sorunlarına çözüm sunmak için Max Assist bünyesinde bir araya gelmişlerdir.
Hakkımızda
Max Assist olarak her müşteri bizim için özeldir ve müşteri memnuniyeti, herşeyden önceliklidir. Müşterilerimizin çözüm ortağı ve doğal danışmanı olarak, onları daha yüksek düzeyde memnun etmek için, beklentilerini en ekonomik ve hızlı biçimde karşılayarak mükemmel ürün ve hizmet sunmak birincil görevimizdir. Kalite, kişisel ve kurumsal gelişimimiz için yaşamımızın vazgeçilmez bir unsuru ve şirket kültürümüzün en önemli değeridir. Kalitemiz hakkındaki ölçütü müşterilerimiz saptamaktadır. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili müşteri görüş ve önerileri bağlayıcıdır. Uygun fiyat ve dürüst çalışmayı kendine ilke edinmiş olan firmamız, sorun ve taleplerinize en kolay, en doğru ve hızlı çözümler üreterek satış ve satış sonrası hizmette de sizleri zor durumda bırakmayacak şekilde çalışmaktadır.
Ekibimiz
Türkiye’de sigortacılık sektörüne ivme kazandırmak ve sigorta şirketlerinin bir numaralı çözüm ortağı olmak.
Vizyonumuz
Sigorta şirketlerinin ihtiyaçlarını en doğru şekilde analiz ederek şirketlere özel çözümler sunmak. Sigortacılık sektörünü teknik zarardan kurtarmak için üzerimize düşen sorumluluğu yerine getirmek. Sigortacılık sektörünün gelişimi için yeni projeler ve ürünler geliştirmek. Sosyal sorumluluk sahibi bir kurum olarak toplumda sigorta bilincinin yaygınlaşması için çalışmak. Ülkemizin kalkınması ve sürdürülebilir bir dünya için çalışmak. Sigorta şirketleri ile müşterileri arasındaki ilişkiyi en iyi şekilde yönetmek. Tüm paydaşlarımıza en kaliteli hizmeti sunmak.
Misyonumuz